• Новак
304 Не'рѓосувачки челик црна магнетна крпа прстен за фрижидер, машина за миење садови, машина за перење алишта, шпорет итн

304 Не'рѓосувачки челик црна магнетна крпа прстен за фрижидер, машина за миење садови, машина за перење алишта, шпорет итн

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Направено од 304 не'рѓосувачки челик со мат црна боја, магнетот е покриен со гума што нема да ја гребе површината на апаратот Дијаметарот на основата на магнетната кука е 2,16 инчи, дебелината на основата е 0,315 инчи; Вкупната должина е 7 инчи. Не е потребно лепење или дупчење. Погодни за повеќето апарати за железо како фрижидер, рерна, машина за миење садови, машина за перење, а не за апарат од не'рѓосувачки челик, бидејќи тие не се магнетни. Моќен прстен за магнетни пешкири, може да се користи во најразлични прилики, нема да 'рѓа, не само практична, туку и добра декорација. Ние се фокусираме на обезбедување на нашите клиенти 100% задоволителна услуга, доколку имате проблеми, ве молиме слободно контактирајте не. Направено од 304 не'рѓосувачки челик со мат црна боја, магнетот е покриен со гума што нема да ја гребе површината на апаратот. Дијаметарот на основата на магнетната кука е 2,16 инчи, дебелината на основата е 0,315 инчи; Вкупната должина е 7 инчи. Не е потребно лепење или дупчење. Погодни за повеќето апарати за железо како фрижидер, рерна, машина за миење садови, машина за перење, а не за апарат од не'рѓосувачки челик, бидејќи тие не се магнетни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат