• Новак
Сенкато Бендови За Часовници Компатибилни Со Suunto Core, Класичен Ремен За Замена На Мека Гума За Suunto Core Smart Watch (A/B Стил Достапен Изберете) Црно

Сенкато Бендови За Часовници Компатибилни Со Suunto Core, Класичен Ремен За Замена На Мека Гума За Suunto Core Smart Watch (A/B Стил Достапен

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен Дизајн : А / Б Стил Достапен Изберете Компатибилен само Со Suunto Core, А не за други модели. Премиум тпу гумениот ремен е изработен од водоотпорен материјал, без мирис, безбеден и еколошки, водоотпорен и отпорен на пот, цврста тока од нерѓосувачки челик танг, издржлива, ве прави поудобно носење. Доаѓа со 2 лостови за алат и 2 завртки, направете го ременот лесен за инсталирање и отстранување. [Забелешка : не вклучува часовник]. Постојат 13 дупки, може да се прилагодат според состојбата на индивидуалниот зглоб, одговара на зглобот 5,51"-9,17" (140мм-233мм). Што Добивате : 1*ремен, 2*алатка за отстранување, 2*рачки за завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат