• Новак
Бои - задоволства - 8 дилдо - темно кафеава

Бои - задоволства - 8 дилдо - темно кафеава

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Секоја крива, гребен и вена на ова тело пријателско (и подготвено да се подготвуваат!) Дилдо е заробена во кадифено силикон Во темно кафеава боја. Измијте добро пред и после употреба со употреба на топла вода со сапуница или добра течност за нега на играчки/пена. Компатибилен со која било омилена lube базирана на вода, избегнувајте контакт со силиконски лубови и производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат