• Новак
N/A 72 Прилагодлив кревет за убавина за убавина салон спа -маса масажа стол за тетоважа со столче црно

N/A 72 Прилагодлив кревет за убавина за убавина салон спа -маса масажа стол за тетоважа со столче црно

Rating 
DEN 569.60

Достапност
Достапно за нарачка

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци. Дрвената рамка обезбедува поцврста и силна сила и стабилност. Исто така, дава удобност и мекост со сунѓер на работи. Дизајнот за преклопување ја прави оваа табела заштеда на простории и удобен за употреба. Може да ги опушти каналите и колатералите, да го освежи вашиот ум и да спречи болест и вртоглавица. Вовед : Барате удобен кревет кој не само што ги задоволува вашите клиенти, туку и одговара на сите потреби во салон за убавина? Не гледајте понатаму со 72 "прилагодлива салон за салони за салони за масажа за кревет со столче со столче! Тоа е 3-пресек кревет со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете, што значи дека креветот може да лежи рамно или во позиција слична на стол. може да се отстрани за да се открие дупка за лице. Дебела перница од пена со врвен квалитет тапацир обезбедува удобност и години на издржливост. Тој е само совршен за лице, масажи, сесии за тетоважи и пирсинг на телото. Одморот на нозете2. Леј рамно или во позиција слична на столот3. Отстранлива перница на главата, со дупка за лице4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат