• Новак
Екранот на проекторот Зелиде, рачно влечење 4: 3/16: 9/16: 10 HD независен екран за проекција на мобилна телефонија, за домашно кино, канцеларија, забава

Екранот на проекторот Зелиде, рачно влечење 4: 3/16: 9/16: 10 HD независен екран за проекција на мобилна телефонија, за домашно кино,

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

【Преносен и подвижен екран за проекција】 : Екранот на проекторот е лесен и брз за инсталирање, само ставете го на рамна површина и извлечете го екранот, што го прави идеален за патување Дизајнот што може да се повлече го олеснува употребата во движење. 【Лесно складирање и носење】 : Самостојно е торба за складирање. Со цел да се направи преносен, кога користите екран за проекција, тој служи како основа, стабилизирајте го екранот, кога не користите екран за проекција, работи како чанта, удобна за транспорт. Angs 160 ° агли на прегледување】 : Екранот што може да се повлече од проекторот има големи агли на прегледување од 160 степени, не треба да седите пред екранот кога гледате филмови. Погодно за домашни филмови, образование, презентација, игри или филмови на отворено. 【Многу лесна за употреба】 : Лесна инсталација и едноставни рачни прилагодувања Направете за поставување без проблеми на екранот за проекција на подот, заштедувајќи ви драгоцено време. Нема потреба од какви било алатки или експертиза. Брза инсталација одговара на вашиот домашен театар, објект за обука или конференција. 【Разновиден поставен】 : Екранот на проекторот беше дизајниран да застане на која било рамна површина или табела, со вкрстена заграда за да се зголеми стабилноста, создавајќи огромен број опции за поставување. Одлично за филмови на отворено, забави за гледање во затворен простор, како и презентации во училницата и канцеларијата. Може да се постави независно, можете да го поставите на која било позиција. Со помош на пролетната структура на гас од вкрстено тип, можете да го запрете екранот на која било висина што ви треба, тој е стабилен и тивко.

Спецификацијата

Product name:
Projection screen
Screen type:
Pull up screen
Material:
White glass fiber
Ratio:
4
Wide angle:
160°
Gain multiple:
2.5
Size:
60/72/80/92/100 inch
Back:
black, opaque
Package:
1×projection screen:
Note:
1. Using manual measurement method, the size may have an error of 1-3 cm, which is normal.:
2. Due to factors such as shooting light and display, some chromatic aberration problems will inevitably occur. Please refer to the actual product received.:

Со стоката дадена додека купуваат