• Новак
В-Опитос 1000 ПАРЧИЊА Пластични Велигденски Јајца, 2,4 Рефус Празни Велигденски Јајца во 8 Бои, Јајца Со Шарки За Лов На Велигденски Јајца, Јајца За Изненадување, Полнил

В-Опитос 1000 ПАРЧИЊА Пластични Велигденски Јајца, 2,4 Рефус Празни Велигденски Јајца во 8 Бои, Јајца Со Шарки За Лов На Велигденски Јајца,

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Голема Вредност Велигденски Пластични Јајца Пакувања-пакетот содржи 1000 парчиња 2,4 инчни велигденски јајца во 8 бои, што е доволно за сите ваши потреби На велигденските активности Јајцата со светли бои мора да бидат ќе го привлечат вниманието на сите и ќе додадат сјај и забава на велигденска забава. Пополнување Празни Јајца-пластичните јајца може да се полнат со бонбони или играчки, тоа ќе создаде повеќе изненадувања за децата. И јајцето е опремено со шарка, која може да ги задржи горните и долните делови на јајцето заедно, секогаш држејќи го јајцето недопрено и спречувајќи еден дел да се изгуби. Услуга за Забава за Велигденски Лов-Наполнете ги овие празни шарени јајца со задоволства, бонбони, чоколади, играчки или мали подароци и скријте ги на неочекувани места за забавен лов На Велигденски јајца со семејството, пријателите и децата, тие ќе бидат бескрајни изненадувања за вашите гости. Идеални за Разни Велигденски Активности - овие велигденски јајца ќе додадат забава и амбиент на вашата забава, тие се совршени за Лов На Велигденски јајца, изненадувачки јајца за деца, украси со велигденска тема, материјали За велигденски забави, награди за активност во училишна училница, велигденски кошници и велигденски подароци. Висококвалитетни Материјали - Нашите велигденски пластични јајца се направени од безбедна полипропиленска пластика што може да се рециклира, тие се силни и издржливи, нема да се скршат или избледат и може повторно да се користат, можете безбедно да ја користите На Вашата велигденска забава. Голема Вредност Велигденски Пластични Јајца Пакувања-пакетот содржи 1000 парчиња 2,4 инчни велигденски јајца во 8 бои, што е доволно за сите ваши потреби На велигденските активности. Јајцата со светли бои мора да бидат ќе го привлечат вниманието на сите и ќе додадат сјај и забава на велигденска забава. Пополнување Празни Јајца-пластичните јајца може да се полнат со бонбони или играчки, тоа ќе создаде повеќе изненадувања за децата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат