• Новак
Практично за десктоп 3Д печатач Специјално лежиште 624ZZ 4x13x5mm Mute топка лежишта 624 за Kossel Mini Prusa i3 делови

Практично за десктоп 3Д печатач Специјално лежиште 624ZZ 4x13x5mm Mute топка лежишта 624 за Kossel Mini Prusa i3 делови

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Десктоп 3Д печатач Специјално лежиште 624 ZZ Ова лежиште може да се вклопи за Prusa i3 /Delta /Makebot. Внатрешно (лична карта) : 4мм; Надворешен (ОД) : 13мм; Ширина (б) : 5мм. Големина : 0,1575 x 0,5118 x 0,1969 инчи. Динамичко оптоварување : 1106 N; Статичко оптоварување : 390 N; Тежина : 3,20 GB. Десктоп 3Д печатач Специјално лежиште 624 ZZ. Ова лежиште може да се вклопи за Prusa i3 /Delta /Makebot. Внатрешно (лична карта) : 4мм; Надворешен (ОД) : 13мм; Ширина (б) : 5мм. Големина : 0,1575 x 0,5118 x 0,1969 инчи. Динамичко оптоварување : 1106 N; Статичко оптоварување : 390 N; Тежина : 3,20 GB. Model Number : 624 ZZTorque Capacity : 624-2 Z 3 D Bearing Material : Gcr15 Coatings : Rust-proof Structure : Ball Principal dimensions : 4x13x5mm Basic load ratings-dynamic : 1106 NBasic load ratings-static : 390 NSteel Balls -Amount : 7 pc Steel Balls -Size : 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат