• Новак
Адаптерот за исправен 3,3V AC/DC компатибилен со DVE DSA-0051-03 AUS 3310CF ADS DSA-0051-03AUS 3310CF P/N: 701-334 DSA005103 AUS 3310CF 701334 3300MV 1000MA +3.3VD

Адаптерот за исправен 3,3V AC/DC компатибилен со DVE DSA-0051-03 AUS 3310CF ADS DSA-0051-03AUS 3310CF P/N: 701-334 DSA005103 AUS 3310CF 701334

Rating 
DEN 1499.20

Достапност
Достапно за нарачка

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Подреден нов глобален адаптер 3.3 V AC / DC компатибилен со DVE DSA-0051-03 AUS 3310 CF ADS DSA-0051-03 AUS 3310 CF P / N : 701-334 DSA005103 AUS 3310 CF 701334 3300 MV 1000 MA +3.3 VD 3,3 волти 3 волти 3.3 VDC 3 V 3 VDC 1.0 A кабел за напојување кабел PS wallид полнач за домашни батерии на електрична енергија PSU. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Подреден нов глобален адаптер 3.3 V AC / DC компатибилен со DVE DSA-0051-03 AUS 3310 CF ADS DSA-0051-03 AUS 3310 CF P / N : 701-334 DSA005103 AUS 3310 CF 701334 3300 MV 1000 MA +3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат