• Новак
Иновации 201C-BB-G41-L 1 светло мини приврзок, четкан месинг

Иновации 201C-BB-G41-L 1 светло мини приврзок, четкан месинг

Rating 
DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

Еден лесен мини приврзок од колекцијата за реставрација на Френклин 00 инчи ширина : 12. Стил : Традиционален тип на светлина : виси осветлување. Заврши : Четкан месинг. Безбедносен рејтинг : UL/ETL и список на безбедност : влажна. Еден лесен мини приврзок од колекцијата за реставрација на Френклин. 00 инчи ширина : 12. Стил : Традиционален тип на светлина : виси осветлување. Заврши : Четкан месинг. Безбедносен рејтинг : UL/ETL и список на безбедност : влажна. Традиционален еден светло мини приврзок од колекцијата за реставрација на Френклин во четкан месинг финиш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат