• Новак
Zukeeljt ѓубре може да класифицира отпадоци за отпадоци од кујнски отвор за спална соба, преостаната отпад за домаќинството, отпадот за отпадоци, двојно корпа

Zukeeljt ѓубре може да класифицира отпадоци за отпадоци од кујнски отвор за спална соба, преостаната отпад за домаќинството, отпадот за отпадоци,

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

- Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор Користете : Кујна/спална соба : Правоаголен стил : Притискање на Typestructure : Open Top Feature : Eco-Priendly Color : Бела/сива/Blue Type : Bucketmatery за складирање : Ppsize : 32.5*36cmpackage Содржина : 1*Траш Канон.Ната : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат