• Новак
Кабелски клипови, држачи за розови лепило од 10 пакувања, управување со кабелски жици, организирајте кабелски жици за биро, дом, канцеларија, автомобил, ноќна ноќ

Кабелски клипови, држачи за розови лепило од 10 пакувања, управување со кабелски жици, организирајте кабелски жици за биро, дом, канцеларија,

Rating 
DEN 944.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кабелските клипови ќе ги спречат каблите за полнење на вашиот телефон, USB кабли, жични кабли за слушалки, жици на глувчето од прекумерно затемнување на свиткување и кавга, одржувајте ја вашата соба уредна и уредна Висока вискозност 3М лепило, силен капацитет за носење на оптоварување, направете управување со кабелските жици да бидат безбедно прицврстени и не паѓаат од. Погодно за кабли 0.21 "или помалку, вклучувајќи кабли за полнење на телефон, USB кабли, жични кабли за слушалки, жици на глувчето, кабел за i Pad и така натаму. Забелешка : Не е применливо за кабли за напојување. Лесен за употреба, едноставно излупете и залепете ги лепилото на кабелските клипови на кое било место. Организаторот на кабелот е добар за мазни и чисти површини дома или канцеларија, како што се метал, плочка, пластика, дрво, стакло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат