• Новак
Генерички Сатаната Ме Сака! Налепница Налепница Браник Налепница 5 инчи

Генерички Сатаната Ме Сака! Налепница Налепница Браник Налепница 5 инчи

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 5" Винил налепници се направени за надворешна употреба и ќе издржат сурови временски елементи. Безбедна и нетоксична,Водоотпорна заштита Од Снег и Анти-сонце. Ќе се држи до било која мазна површина. Одлично за автомобили, браници, прозорци, ѕидови, метал, дрво, лаптопи и многу повеќе. 5 Годишна гаранција против промена на бојата или избледување. Дизајниран и Изработен во САД. Винил налепници се направени за надворешна употреба и ќе издржат сурови временски елементи. Безбедна и нетоксична,Водоотпорна заштита Од Снег и Анти-сонце. Ќе се држи до било која мазна површина. Одлично за автомобили, браници, прозорци, ѕидови, метал, дрво, лаптопи и многу повеќе. 5 Годишна гаранција против промена на бојата или избледување. Дизајниран и Изработен во САД. Јасни слики, живописни бои и прекрасни дизајни - овие лаптопи, автомобили, прозорци, налепници за ѕидови итн. се најголеми! Издржливиот винил се држи до секоја мазна површина, вклучувајќи таблети и уреди, велосипеди и скејтборди и кутии за багаж.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат