• Новак
ТАБЛИ За Трчање TAC Sidewinder Се Вклопуваат 2007-2018 Chevy Silverado/GMC Сиера 1500 | 2007-2019 2500/3500 Кабина На Екипажот 4 Пад Странични Чекори Нерф Барови Карпа Лизгач Пикап Камион Фина Тек?

ТАБЛИ За Трчање TAC Sidewinder Се Вклопуваат 2007-2018 Chevy Silverado/GMC Сиера 1500 | 2007-2019 2500/3500 Кабина На Екипажот 4 Пад

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА - - - одговара Само 2007-2018 Силверадо/Сиера 1500 Кабина На Екипажот 2007-2019 Силверадо/Сиера 2500/3500 Кабина На Екипажот (Ве молиме слободно контактирајте не ако не сте сигурни дали оваа ставка одговара на вашето возило. ОЕ КВАЛИТЕТ ИЗРАБОТЕН - - - Изработен од тежок јаглероден челик со дебелина од 2 мм, обработен е-слој и фина текстура во прав за двојно отпорен на ' рѓа и нуди повеќе од 500 КИЛОГРАМИ носивост на секоја страна. ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН - - - пентагоналната главна цевка и чекорните влошки во форма на мувла обезбедуваат дополнителна заштита за вашето возило, 4" капки и 5" ширински влошки за чекори кои ви помагаат многу полесно да влезете и излезете од вашето возило, ви овозможуваат одлично искуство надвор од патот. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ- директна инсталација на завртки. Вклучени се сите хардвер за монтирање и инструкции за инсталација. Задниот дел на страничните чекори се означени со букви "Л" или "Р", кои помагаат да се идентификува левата лента или десната лента.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат