• Новак
Tause Travel Travel Travel Travel Tawn отпорна

Tause Travel Travel Travel Travel Tawn отпорна

Rating 
DEN 1339.20

Достапност
Достапно за нарачка

Мултифункционален ракав за лесен лаптоп : 2-насочен за носење : Обезбедете отстранлива лента за рамо, може да се користи како торба за рамо или чанта Одвојна лента за чевли. Внатрешни ленти за да го обезбедите вашиот уред на место. Надворешен материјал : синтетички. Повеќе меки слоеви за заштита и дополнителна лента за удобност. Поврати џебови со различна големина за сите ваши додатоци за лаптоп и стационарни. Мултифункционален ракав за лесен лаптоп : 2-насочен за носење : Обезбедете отстранлива лента за рамо, може да се користи како торба за рамо или чанта. Одвојна лента за чевли. Внатрешни ленти за да го обезбедите вашиот уред на место. Надворешен материјал : синтетички. Повеќе меки слоеви за заштита и дополнителна лента за удобност. Поврати џебови со различна големина за сите ваши додатоци за лаптоп и стационарни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат