• Новак
3Drose DB_13799_2 Loveубовта смрди симпатична книга за меморија за цртани филмови, 12 x 12

3Drose DB_13799_2 Loveубовта смрди симпатична книга за меморија за цртани филмови, 12 x 12

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

11,5 x 11,5 инчи спирала врзана сјајно тврдо покриено Врзана жица со двојна јамка за врзување. 35 нелинирани страници, 11,4 x 11,2 инчи - Дебелината на страницата е капакот од 63lb. Без киселина празна светла бела не-обложена хартија. Страниците лежат рамни кога ќе се отвори книгата. 11,5 x 11,5 инчи спирала врзана сјајно тврдо покриено. Врзана жица со двојна јамка за врзување. 35 нелинирани страници, 11,4 x 11,2 инчи - Дебелината на страницата е капакот од 63lb. Без киселина празна светла бела не-обложена хартија. Страниците лежат рамни кога ќе се отвори книгата. Loveубовта смрди симпатична книга за цртање на цртани филмови за цртање е одличен начин да започнете со скицирање, цртање, дизајнирање, белешка за книги или само да ги спуштате мислите. Оваа уникатна книга со хард покриена со спирала вклучува светла бела хартија без киселина и се карактеризира со врзана за пливање на жица со близнаци. Нашите книги за меморија и цртање се одлична алтернатива на стандардниот албум или тетратка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат