• Новак
Ангажман Вино Торба, Парови И Со Ангажман,Подарок За Свадба Нови Парови Ново Венчани Невестата Да Биде Младоженецот, Бура Торба - 1 Компјутер

Ангажман Вино Торба, Парови И Со Ангажман,Подарок За Свадба Нови Парови Ново Венчани Невестата Да Биде Младоженецот, Бура Торба - 1 Компјутер

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

1) Материјал : торба за подароци за вино со Врвен квалитет, изработена од еколошки 100% природен памучен лен, издржлива и повеќекратна употреба 2) Големина : Прибл. Сместување за стандардни шишиња за вино или шампањ со капацитет од 750 ml или 1 L. 1 винска кеса по пакување. 3) Одлична Изработка : вреќата со вино доаѓа со двојно странично печатење користејќи напредна машина за печатење во дигитална боја и квалификувано мастило во боја. Ова може да биде веројатно најдобрата вреќа со вино што некогаш сте ја имале. Погоден За Машинско Перење, Миење Раце, Повеќекратна употреба. 4) Мултифункционален : оваа торба за бура може да се користи во многу прилики. Можете да го користите за закуски, пикник, шминка, накит, играчки и многу повеќе. Совршен за дома и на отворено!. 1) Материјал : торба за подароци за вино со Врвен квалитет, изработена од еколошки 100% природен памучен лен, издржлива и повеќекратна употреба. 2) Големина : Прибл. Сместување за стандардни шишиња за вино или шампањ со капацитет од 750 ml или 1 L. 1 винска кеса по пакување. 3) Одлична Изработка : вреќата со вино доаѓа со двојно странично печатење користејќи напредна машина за печатење во дигитална боја и квалификувано мастило во боја. Ова може да биде веројатно најдобрата вреќа со вино што некогаш сте ја имале. Погоден За Машинско Перење, Миење Раце, Повеќекратна употреба. 4) Мултифункционален : оваа торба за бура може да се користи во многу прилики. Можете да го користите за закуски, пикник, шминка, накит, играчки и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат