• Новак
Карфар Ракотворби Сет од 20 Гроздобер Рустикален Калај Ѕвона Ѕид Виси Декор 4см Ѕвона На Јута Јаже Конус Форма

Карфар Ракотворби Сет од 20 Гроздобер Рустикален Калај Ѕвона Ѕид Виси Декор 4см Ѕвона На Јута Јаже Конус Форма

Rating 
DEN 1361.60

Достапност
Достапно за нарачка

? Сет од 20 Излитена Шик Рустикален Стил Ѕид Виси Ѕвона ? Златната боја е всушност покривка од месинг. Овие ѕвона потоа се печат во оган давајќи им уникатни нијанси на кафеава рустикална боја. ? Овие ѕвона од крави намерно добија многу груб изглед. Секое ѕвоно е поединечно рачно изработено, па оттука се можни мали варијации. ? Може да се користи за различни намени - за правење Божиќни венци, ѕвончиња од ветер, украси за венчавки. ? Произведено Во Индија Производ Од Најдобрите Индиски Занаетчии. ? Сет од 20 Излитена Шик Рустикален Стил Ѕид Виси Ѕвона. ? Златната боја е всушност покривка од месинг. Овие ѕвона потоа се печат во оган давајќи им уникатни нијанси на кафеава рустикална боја. ? Овие ѕвона од крави намерно добија многу груб изглед. Секое ѕвоно е поединечно рачно изработено, па оттука се можни мали варијации. ? Може да се користи за различни намени - за правење Божиќни венци, ѕвончиња од ветер, украси за венчавки. ? Произведено Во Индија Производ Од Најдобрите Индиски Занаетчии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат