• Новак
Нова LON0167 3PCS CREPE Општа хартија Општа намена за сигурна ефикасна маскирање лента за маскирање беж 5мм ширина x 50 метри долга

Нова LON0167 3PCS CREPE Општа хартија Општа намена за сигурна ефикасна маскирање лента за маскирање беж 5мм ширина x 50 метри долга

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : (издржлив во употреба) 3 PCS X лента за маскирање; Материјал : (Најновата технологија) Синтетичка гума Главна боја : безгрешна беж; Должина : 50 метри/54,5 години; ширина : неискористена 5мм/0,20 ". Сообразни внимателно избрани на неправилни површини. Се прави добро умот-разновиден на разновидност на подлогата. Карактеристики : Брза адхезија, кратко доследно термин, отстранување, високо конформабилен, Лесно одвиткано. Применливо за совршено во пакувањето за изработка, сликарство, привремено држење, сноп.импрегнирана материјал за поддршка на хартија од креп. Беж; должина : 50 метри/54,5 yds; ширина : неискористена 5мм/0,20 ". Добро се во согласност со внимателно избрани на неправилни површини. Добро е умот да се разгледува на разновидност на подлогата. Карактеристики : Брза адхезија, краток термин за трошење, отстранување, многу прилагодливо, лесно развивање. Применливо за совршено во пакувањето за изработка, сликарство, привремено држење, сноп.импрегниран материјал за поддршка на хартија од хартија. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат