• Новак
Белрој Телефон Случај за iPhone Se-Црна

Белрој Телефон Случај за iPhone Se-Црна

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Супер тенок профил Мека микрофибер постава и заоблени рабови. Флекс полимер раб за заштита. Премиум, еколошки сертифицирана кожа. Поддржано од нашата 3-годишна гаранција. 141мм х 70мм х 10,5 мм. Супер тенок профил. Мека микрофибер постава и заоблени рабови. Флекс полимер раб за заштита. Премиум, еколошки сертифицирана кожа. Поддржано од нашата 3-годишна гаранција. 141мм х 70мм х 10,5 мм. Нашата најтенка кожна футрола за телефон минимална футрола за телефон што не го компромитира вашиот i Phone. Со чисти линии, заоблени рабови и супер тенок профил, едвај ќе забележите дека вашиот телефон има куќиште. Изработени од флексибилен полимер за јачина и врвна кожа која старее добро, бидете сигурни дека вашиот телефон е заштитен од секојдневни испакнатини и гребнатини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат