• Новак
Ewfadz.com Современа плоча од сребрена пластична Пасха - Трајни и лукс квалитет Традиционални плочи за оброци за седе

Ewfadz.com Современа плоча од сребрена пластична Пасха - Трајни и лукс квалитет Традиционални плочи за оброци за седе

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Плоча на Пасха Седер : Прославете ја еврејската Пасха со традиционална седечка плоча Плочата на Пасхата Седер е една од еден вид артикал што и двајцата ќе изгледаат убаво на масата и ќе го олеснат сервирањето на вечерата. Пластика за квалитет на врвен квалитет : Плочата за пасхами за пасха е задолжителна за секоја прослава на Пасха. Направено од лесна, пластика за врвен квалитет, оваа седерска плоча е совршена за секое поставување на табелата. Големината на нашите пластери е совршена за сите ваши потреби за Пасха. Среќна Пасха !! Оваа плоча Песах Седер е одличен начин да се одбележи празникот. Совршен додаток на вашите украси за Пасха. Плоча на Пасха Седер : Прославете ја еврејската Пасха со традиционална седечка плоча. Плочата на Пасхата Седер е една од еден вид артикал што и двајцата ќе изгледаат убаво на масата и ќе го олеснат сервирањето на вечерата. Пластика за квалитет на врвен квалитет : Плочата за пасхами за пасха е задолжителна за секоја прослава на Пасха. Направено од лесна, пластика за врвен квалитет, оваа седерска плоча е совршена за секое поставување на табелата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат