• Новак
Џих Аквариум 25 Стапки 3/16 Инчен ПРОЕКТ Флексибилните Цевки На Авиокомпанијата доаѓаат со Обратни Вентили, Вшмукувачки Чаши, Воздушен Камен, Контролни Вентили и Кон?

Џих Аквариум 25 Стапки 3/16 Инчен ПРОЕКТ Флексибилните Цевки На Авиокомпанијата доаѓаат со Обратни Вентили, Вшмукувачки Чаши,

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

25 Стапки стандардни цевки за воздух од 3/16 инчи, погодни за аквариум, резервоар за риби и хидропоника Флексибилни Воздушни цевки, без свиткување што се спротивставува на абење и нема да пукне или ќе стане кршливо со текот на времето. Вшмукувачката чаша може да ја поправи воздушната цевка во аквариумот, а воздушниот камен е издржлив и може да продолжи да произведува фини меурчиња, ефикасно да го дифузира кислородот во резервоарот. Обратниот вентил може да спречи сифонирање на водата назад.Вентилот за контрола на воздухот е едноставен за ракување, рачна контрола на протокот на кислород. Вклучува : 25 стапки јасен стандард 3/16 " (4мм) цевки за авиокомпанија, 6 x вшмукување чаша, 8 x конектори( Директно / T/Y/L-форма), 4 x воздушни камења,4 x контролни вентили, 4 x вентили за проверка. Аквариум 25 Стапки 3/16 ИНЧЕН ПРОЕКТ Флексибилните Цевки На Авиокомпанијата доаѓаат со Обратни Вентили, Вшмукувачки Чаши , Воздушен Камен, Контролни Вентили и Конектори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат