• Новак
Метлер Толедо 30316701 Модел XPR3003S Прецизен биланс на извонредност, капацитет за тежина од 3100G

Метлер Толедо 30316701 Модел XPR3003S Прецизен биланс на извонредност, капацитет за тежина од 3100G

Rating 
DEN 1481.60

Достапност
Достапно за нарачка

Флексибилни и ефикасни процеси на мерење Лесна усогласеност. Уверен интегритет на податоците. Флексибилни и ефикасни процеси на мерење. Лесна усогласеност. Уверен интегритет на податоците. XPR балансите ги даваат точните резултати што ви требаат како основа за вашите анализи. Покрај извонредните перформанси во кое било опкружување, XPR балансите ги поддржуваат постојаните процеси и највисоките барања за интегритет и усогласеност на податоците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат