• Новак
uxcell Акрилик Јасно Витрина Кутија За Заштита Од Прашина Изложба Коцка Колекционерски Предмети Покажи Кутија 11, 8х11, 8х5, 9инч

uxcell Акрилик Јасно Витрина Кутија За Заштита Од Прашина Изложба Коцка Колекционерски Предмети Покажи Кутија 11, 8х11, 8х5, 9инч

Rating 
DEN 1457.60

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет : 1 x Акрилна Кутија За Прикажување, 1x Ракавица Против Отпечатоци; 1x Крпа за Чистење Надворешна Големина( Lx Wx H) : 31x31x16cm/12. Внатрешна Големина : 30х30х15см/11,8 "х11, 8 " х5, 9". Дебелина : 2мм/0,08". Материјал : витрината е изработена од акрилик, со црна основа, цврст и издржлив, дисплеј со висока транспарентност. Добро е за обезбедување стилски изглед на вашата колекција и заштита од прашина и мириси. Предност : склопување На слот За Картички, откинете ја заштитната фолија на акрилната кутија пред употреба. Составен од дното, лесен за склопување без никакви алатки, додавањето лепак е постабилно. Примена : Широко се користи во роботски и други моделски дисплеи, уметнички материјали, колекционерски предмети, акциони фигури, статуи, скулптури, дисплеи за канцелариски материјали, чевли, дисплеј за складирање итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат