• Новак
Sandvik Coromant 830-S16A25151F, челичен цилиндричен шанк до CororeAmer ™ 830 адаптер

Sandvik Coromant 830-S16A25151F, челичен цилиндричен шанк до CororeAmer ™ 830 адаптер

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Придобивки од семејството на овој производ : висока завршница на површината и безбедност на работењето Висока стапка на пенетрација. Брза и лесна промена на главата со голема точност. Земја на потекло : Германија. Придобивки од семејството на овој производ : висока завршница на површината и безбедност на работењето. Висока стапка на пенетрација. Брза и лесна промена на главата со голема точност. Земја на потекло : Германија. Sandvik Coromant 830-S16 A25151 F, цилиндричен шанк до адаптерот Corore Amer ™ 830, е дел од семејството на производи Cororeamer 830. Corore Amer 830 е модуларна дизајнирана алатка со заменлива глава за сечење, лесна за промена додека е во вретеното на машинската алатка. Главата за сечење се наоѓа во држачот со прецизност направена заоблена спојка за најголема концентричност и повторливост со радијален износ од 3 мм (120 μinch).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат