• Новак
Торба за вино Од елка, Подарок За Божиќ, Торби За Подароци За Среќен Божиќ, Вреќи За Празнично Вино, Торби За Вино, Подарок За Водителка , Услуга За Забава-Вреќа За Вин

Торба за вино Од елка, Подарок За Божиќ, Торби За Подароци За Среќен Божиќ, Вреќи За Празнично Вино, Торби За Вино, Подарок За

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 13,5 х 5,5 инчи, Изработен од еколошки лен, издржлив и еднократно Може да собере шише вино со редовна големина 750мл, шише шампањ и Бургундско шише. Погоден за локално чистење со топла вода и благ детергент, еднократно и еколошки. Совршен подарок за среќен божиќ, домаќинство, свадби, невестински тушеви, родендени и празници. Ако не сте задоволни со Вашите Вреќи Со Вино, контактирајте не за целосна наплата или замена. Материјал : 13,5 х 5,5 инчи, Изработен од еколошки лен, издржлив и еднократно. Може да собере шише вино со редовна големина 750мл, шише шампањ и Бургундско шише. Погоден за локално чистење со топла вода и благ детергент, еднократно и еколошки. Совршен подарок за среќен божиќ, домаќинство, свадби, невестински тушеви, родендени и празници. Ако не сте задоволни со Вашите Вреќи Со Вино, контактирајте не за целосна наплата или замена. Изработен од еколошки природен памучен ленен материјал, материјалот ги прави вреќичките со вино да имаат долго време на услуга, издржливи за секојдневна употреба; ве Молиме рачно миење, исчистете го местото со благ сапун и вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат