• Новак
10-пакувања на кора и стапчиња за лепење на плочки 11,3 x11.5 ПВЦ wallидни плочки, стап на задниот дел од кујната, плочката за бања, декор на камин, маса за перење, скалила во

10-пакувања на кора и стапчиња за лепење на плочки 11,3 x11.5 ПВЦ wallидни плочки, стап на задниот дел од кујната, плочката за бања,

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Загрејте ја површината на плочката со фен Започнете ја кора во аголот на секоја плочка. Излупете ја плочката нежно. Отстранете го преостанатиот лепак со решение за амонијак. Size Големина на плочка - Големината на секоја плочка е дебела 11,3 "x 11,5" x0.18 "(вистинска површина за покривање), 10 листови пакет, околу 9,1 квадратни метри што покриваат. Реална потресна текстура и боја на потресено дрво, комплетирање на совршен проект со богата текстура и ретро ефект. √strong Отпорен - Оваа плочка за заднини изработени од мути слој PVC композитен ламинат, подебел од 3 D позадина или винална плочка на пазарот, доказ за вода, отпорен на топлина отпорна на топлина, отпорна на топлина, отпорна на топлина, отпорна на топлина , анти-гребење, големо влијание, без избодена боја и лесна за чистење, погодно за поголемиот дел од внатрешната примена, вклучувајќи кујна и бања во реалниот живот. Силна лепење од 3 ме Незадоволително, слободно кажете ни за бесплатна замена и наплата, пријателска и внимателна услуга за клиенти секогаш на ваша страна. Size Големина на плочка - Големината на секоја плочка е дебела 11,3 "x 11,5" x0.18 "(вистинска површина за покривање), 10 листови пакет, околу 9,1 квадратни метри што покриваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат