• Новак
Држач за чаши за чамци од чаша Naydmhn 4 за бродови јахти RV Trailer Trailer, Универзален држач за чаши за монтирање на wallидови за пијалоци Шишиња за шишиња Инсталирајте на wallид

Држач за чаши за чамци од чаша Naydmhn 4 за бродови јахти RV Trailer Trailer, Универзален држач за чаши за монтирање на wallидови

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Единствено дизајниран држач за пијалоци со wallидови со извоз во форма на L, погодност за чашите што со рачки или уши ставени и вадат Fit - Повеќето чаши, лименки за пијалоци, шишиња и чаши во димензии на разлики до дијаметар до 2,83 инчи (72мм). Апликација - Погодна за брод, јахта, РВ, автомобил, камион, приколка, замав, отворено играчка, бања, итн. Installид за инсталирање - Дојдете со завртки, лесен за инсталирање на wallид, оградување, пост, чувар, дрво или какви било места вие сака. Големина - 3,38 x 3,15 x 3,23 инчи (l x w x h). Пакет - држач за 4 x чаша, завртка од 16 x. Единствено дизајниран држач за пијалоци со wallидови со извоз во форма на L, погодност за чашите што со рачки или уши ставени и вадат. Fit - Повеќето чаши, лименки за пијалоци, шишиња и чаши во димензии на разлики до дијаметар до 2,83 инчи (72мм). Апликација - Погодна за брод, јахта, РВ, автомобил, камион, приколка, замав, отворено играчка, бања, итн. Installид за инсталирање - Дојдете со завртки, лесен за инсталирање на wallид, оградување, пост, чувар, дрво или какви било места вие сака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат