• Новак
Hyjoy HB901 Таблет 9 Инчен Случај, [Kickstand] [Случај За Деца] Shockproof Силиконски Случај Таблета Заштитна Заграда Држач Капак Случај За Hyjoy таблета 9 инчен / HB901

Hyjoy HB901 Таблет 9 Инчен Случај, [Kickstand] [Случај За Деца] Shockproof Силиконски Случај Таблета Заштитна Заграда Држач Капак Случај За Hyjoy

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

(Компатибилност) : само дизајниран Да одговара На таблетот Хијој 9 инчен / HB901 Таблет (Материјал) : оваа кутија за таблети е 100 проценти нетоксичен, издржлив и силикон отпорен на деца. (Капак На штандот) : Вграден Штанд, научен дизајн на штандот за да обезбеди удобни агли на гледање при гледање ведија, испраќање пораки, игри или учење итн. (Целосна Заштита) : висококвалитетниот силикон го апсорбира секој шок што вашиот таблет може да го добие од какви било случајни капки или испакнатини, хуманизираниот дизајн го прави заштитниот капак подобро да одговара На Таблетот Хијој 9 инчи / HB901, инсталацијата и демонтирањето се исто така попогодни. (Лесно за чистење) : лесно е да се отстрани и инсталира и водоотпорен, така што ќе можете да го измиете директно со вода. Големина на екранот : 9,0 инчи. (Компатибилност) : само дизајниран Да одговара На таблетот Хијој 9 инчен / HB901 Таблет. (Материјал) : оваа кутија за таблети е 100 проценти нетоксичен, издржлив и силикон отпорен на деца. (Капак На штандот) : Вграден Штанд, научен дизајн на штандот за да обезбеди удобни агли на гледање при гледање ведија, испраќање пораки, игри или учење итн. (Целосна Заштита) : висококвалитетниот силикон го апсорбира секој шок што вашиот таблет може да го добие од какви било случајни капки или испакнатини, хуманизираниот дизајн го прави заштитниот капак подобро да одговара На Таблетот Хијој 9 инчи / HB901, инсталацијата и демонтирањето се исто така попогодни. (Лесно за чистење) : лесно е да се отстрани и инсталира и водоотпорен, така што ќе можете да го измиете директно со вода. Големина на екранот : 9,0 инчи. Зошто 8безжична : 8безжична компанија секогаш се обврзува да им обезбеди на луѓето инспирирани производи.Нашите дизајнери се придржуваат да им обезбедат на потрошувачите стилски и практични производи, во исто време со врвен квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат