• Новак
Спектро сонда за мулти-оска на Гејџ-Чек, измерена вредност на вредноста, должина од 1,180

Спектро сонда за мулти-оска на Гејџ-Чек, измерена вредност на вредноста, должина од 1,180

Rating 
DEN 767.84

Достапност
Достапно за нарачка

За екранот со мерка на вредност Gage-CHEK Направено во Соединетите Држави. Димензии на пакетот : 11. За мулти-оска на Gage-Chek Multi-Axis. Направено во Соединетите Држави. Димензии на пакетот : 11. Gage-Chek 776 е мулти-оска измерена вредност на екранот што прифаќа до осум влезови на сондата. Се одликува со интуитивен визуелен дисплеј, корисни аудио знаци и формули дефинирани од корисникот. Gage-Chek исто така известува за динамични мерења на Min/Max, обезбедува SPC анализа од интегрирана база на податоци и вклучува поврзаност со компјутери и други алатки Starrett. Starrett Gage-Chek 776 е мулти-оска измерена вредност на екранот што прифаќа до осум влезови на сондата. Се одликува со интуитивен визуелен дисплеј, корисни аудио знаци и формули дефинирани од корисникот. Gage-Chek исто така известува за динамични мерења на Min/Max, обезбедува SPC анализа од интегрирана база на податоци и вклучува поврзаност со компјутери и други алатки Starrett.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат