• Новак
Маичка за младински гитара на ThreadRock Big Boys

Маичка за младински гитара на ThreadRock Big Boys

Rating 
DEN 271.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Повлечете го затворањето. Thread Rock Exclusive. Работи малку мал; Размислете да одите нагоре. Големина : XS (2/4), S (6/8), M (10/12), L (14/16), XL (18/20). 100% памук за префрук; Беспрекорна ребра плетена јака; прислушен врат и раменици; двојно иглате го затегнуваат дното и ракавите. Thread Rock Exclusive, достапен во избрани големини и бои. Темите се 100% пред -памук и целосно машини што се перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат