• Новак
Vaphy 2pcs 420172 Shield Cutting Shield 45A/65A рака

Vaphy 2pcs 420172 Shield Cutting Shield 45A/65A рака

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

2 парчиња 420172 штит за сечење на влечење (45А/65А) Применливо за PMX 125. Продадено од Вафи. 2 парчиња 420172 штит за сечење на влечење (45А/65А). Применливо за PMX 125. Продадено од Вафи. 2 PCS 420172 Штит за сечење на влечење (45 A/65 A) што се применува за PMX 125 продадени од производите на Vaphy се OEM производи не се оригинални.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат