• Новак
Изберете Го Вашиот Гејмер За Оружје Печатена Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Домашна Канцеларија Ѕидна Вечера

Изберете Го Вашиот Гејмер За Оружје Печатена Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Домашна

Rating 
DEN 1297.60

Достапност
Достапно за нарачка

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна чинија за украсување на коска во кина е изработена од коска кина,извонредна и убава,силна и издржлива,со мазна површина што нема да ви ги исече рацете. Лесен За Употреба : оваа чинија за украсување на коска во кина со држач за прикажување може да се прикаже во кинески кабинет,на аранжман на полица или на странична маса,или да се закачи на ѕидот,што изгледа многу елегантно и уметничко и е многу лесно да се инсталира. Прилика : исклучителната декоративна чинија е погодна за дома,дневна соба,спална соба,работна соба,канцеларија,ресторан,хотел,декорација за одмор,дом и други места, исто така романтичен подарок за изненадување за собирање пријатели или семејна вечера. Лесно За Расклопување : оваа модна печатена декоративна плоча е дизајнирана со самолеплива, дури и ако сакате да ја расклопите подоцна е многу погодна,самолепливото може да го направи ѕидот без траги, инсталацијата е исто така многу едноставна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат