• Новак
Power4Laptops Независна Верзија Видео Картичка Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен Со Sony Vaio VPCEB1M1ET

Power4Laptops Независна Верзија Видео Картичка Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен Со Sony Vaio VPCEB1M1ET

Rating 
DEN 500.80

Достапност
Достапно за нарачка

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот, доколку оригиналот е неисправен или оштетен. Вентилаторите може да бараат лемење и силно се советува да го имате предметот опремен од квалификуван компјутерски техничар. Ве молиме имајте предвид дека многу обожаватели имаат ист број на делови и треба да бидете сигурни дека ќе го отстраните стариот вентилатор од вашиот лаптоп и ќе го споредите со сликата содржана во списокот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат