• Новак
Е-книга Опфаќа Компатибилен со 6.8 Поттикне Хартијабела 11-Та Генерација Црвена Верверица Со Ореви Корици На Е-Книги И Случаи Екнига Со Автоматско Спиење/Будење

Е-книга Опфаќа Компатибилен со 6.8 Поттикне Хартијабела 11-Та Генерација Црвена Верверица Со Ореви Корици На Е-Книги И Случаи

Rating 
DEN 595.20

Достапност
Достапно за нарачка

[Компатибилен] : Дизајниран За 11-та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применливо за сите хартиени бели генерации пред 2021 година. Ве молиме проверете го моделот на уредот пред купувањето. [Автоматско Будење/Спиење] : капакот поттикне хартија може автоматски да се разбуди или да го заспие вашиот уред со отворање или затворање на капакот, со што ќе заштедите енергија и ќе го продолжите времето за читање. [Магнетно Затворање] : предниот капак ќе биде прикачен на екранот кога е затворен, обезбедувајќи безбедно затворање, фиксирање на уредот без покривање на предниот дел и заштита На Хартијата За Поттикнување кога не се користи. [Висок Квалитет] : Изработени од издржлива синтетичка кожа, тенка и лесна, мека внатре, го штитат вашиот уред од нечистотија и гребнатини. [Исклучителен Изглед] : дизајнот со печатена шема со висока дефиниција го прави Вашиот Поттикне Хартија Бело изгледа помодерно и поубаво, што ви носи опуштено и среќно расположение. Компатибилен Моделсамо Одговара Поттикне Хартија Бела 2021 (11-Та Генерација,Само Ослободување 2021 Година) НЕ ОДГОВАРА На Генерациите на Хартија За Запалување пред 2021 година магнетно Затворање магнетното затворање и отворање го олеснуваат одржувањето на капакот на место кога читате или го штитат вашиот уред кога не сте.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат