• Новак
DS КАРТИ Дома 5-во-1 Аквариумски Аквариумски Резервоар Чист Комплет, Комплет За Чистење Аквариум Функционални Пет Алатки За Чистење Рибна Мрежа + Гребло + Стругалка + ?

DS КАРТИ Дома 5-во-1 Аквариумски Аквариумски Резервоар Чист Комплет, Комплет За Чистење Аквариум Функционални Пет Алатки За Чистење

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет за алатки за чистење резервоари за риби : рибна мрежа, стругалка за алги, сунѓер за прозорци, вилушка за растенија и гребло од чакал Совршен за чистење аквариуми и резервоари за риби, лесно одржување на аквариум без мокрење на рацете. Одлично за ефикасно отстранување на валканите работи од дното на резервоарот. 5 во 1 мултифункционален комплет за алатки за чистење аквариум со издржлив пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули. Оваа ставка не е тип на продолжување. Соберете ја рачката и држачот за додатоци на прачката, сега можете да изберете кој додаток сакате да го соберете на држачот за додатоци, тие се лесно заменливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат