• Новак
[2 во 1] Отстранлив Кожен Случај за iPhone 13 Pro Max, crdcsmart паричник случај Компатибилен со Безжично Полнење &засилувач; MagSafe, Телефон Случај Магнетни Паричник, Отстранлив Но

[2 во 1] Отстранлив Кожен Случај за iPhone 13 Pro Max, crdcsmart паричник случај Компатибилен со Безжично Полнење &засилувач; MagSafe,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ : Кажете збогум на чинот на отстранување на куќиштето на телефонот пред безжично полнење кога телефонот е отстранет од монтажниот паричник, тоа овозможува безжично полнење. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН НА ШТАНДОТ : Не треба да купувате дополнителни штандови, држачот за картички со магнетни паричници може да се прилагоди на повеќе агли, погодно за гледање видеа, читање и други сценарија. ОСЛОБОДЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ : најдобрата карактеристика на Овој Држач За Паричник Од Магнетна Кожа Е тоа што има 38+2 Вградени силни вшмукувачки магнети и материјал против дегаузирање. Магнетот е силен, ставете го на кабинетот за полнење кога работите, ставете го на фрижидер кога готвите, па дури и ставете го на машината за перење кога перете облека! Само плескајте го на метал, тоа е многу едноставно и лесно. ПРАКТИЧЕН ДРЖАЧ ЗА КАРТИЧКИ : Надградените меки и растегливи џебови го олеснуваат вадењето на вашите картички. 6 картичка слотови за ЛИЧНА карта, кредитни картички или некои пари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат