• Новак
Lumax LX-1726x Барел Славина со 2 Машки Тапан Адаптер За Издавање На Некорозивни Течности, Лесни Масла, Благи Хемикалии, Повеќето Течности На База На Вода и Раствори за Чис

Lumax LX-1726x Барел Славина со 2 Машки Тапан Адаптер За Издавање На Некорозивни Течности, Лесни Масла, Благи Хемикалии, Повеќето Течности

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

За употреба со пластични или Челични Тапани од 15, 30 и 55 галони (57Л, 114Л И 210Л) Голема дупка за брзо празнење на барабанот. Испразнете барабан од 55 литри (210 ЛИТРИ) за помалку од 3 минути. Цврст и издржлив полиетиленски материјал за добра отпорност на хемикалии. Доаѓа СО ЗАПТИВКА епдм отпорна на истекување. Може да се прилагоди на положбата за издавање без оштетување на конецот или истекување. Пластична тапанска славина, 2" НПТ за издавање некорозивни течности, лесни масла, благи хемикалии, повеќето течности на база на вода и раствори за чистење. За употреба Со 15, 30 и 55 Галони (57 Л, 114 Л & 210 Л) Пластични Или Челични Тапани. Голема Дупка за брзо празнење На Барабанот. Испразнете барабан од 55 Литри (210 Л) за помалку од 3 минути. Цврст и Издржлив полиетиленски материјал за добра отпорност на Хемикалии. Може да се прилагоди на положбата за издавање без оштетување на конецот или истекување. Лумакс е производител на производи за подмачкување и управување со течности. Нашите производи, вклучувајќи пиштоли за маснотии, рачни и електрични пумпи, инки, одводи, фитинзи за маснотии, клучеви за филтри и додатоци, се изградени според највисоките стандарди и вклучуваат многу сопственички карактеристики. Мисијата на лумакс е да им обезбеди на професионалците и потрошувачите иновативни и висококвалитетни производи за да ја завршат работата правилно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат