• Новак
Фуили Креативен Череп Вино Стакло Нерѓосувачки Челик Пехар Скелет Смола Занаети Кафе Шолја Дома Бар Канцеларија Декорација Најдобар Подарок За Божиќ Велигден Ноќ

Фуили Креативен Череп Вино Стакло Нерѓосувачки Челик Пехар Скелет Смола Занаети Кафе Шолја Дома Бар Канцеларија Декорација Најдобар

Rating 
DEN 560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Безбедност : внатрешната чаша е изработена од нерѓосувачки челик 304, а надворешната чаша е изработена од висококвалитетна смола Одделение за храна, нетоксични, безбедни, издржливи и хигиенски. Совршен подарок : креативна 3д реална шема на черепот, совршен средновековен подарок и колекција на черепи, е најдобриот подарок за пријателите и семејството, оваа чаша на черепот е идеална за ноќта на Вештерките и другите фестивали. Декорација : Оваа чаша не е само алкохоличар, туку и добра декорација. Бидејќи секое парче се вдишува и се меле одделно, нијансата може малку да варира од сликата. Лесно за чистење : нашата филозофија за дизајн е да им олесниме на клиентите да се мијат рачно. Посигурно искуство за купување : Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме и обработуваме во рок од 24 часа, вклучувајќи го и секој празник. Категорија : Пехар На Черепот : 8*19сматеријал : Смолеста Тежина : 290гр.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат