• Новак
BH063F350N/5/8-18 x 3 1/2 Mil-Spec Шестоаголна Капа Завртки/Легиран Челик Одделение-BD/Цинк Жолта/DFAR Согласност/Supersedes MS 90727/ASME B18. 2. 1 BH

BH063F350N/5/8-18 x 3 1/2 Mil-Spec Шестоаголна Капа Завртки/Легиран Челик Одделение-BD/Цинк Жолта/DFAR Согласност/Supersedes MS 90727/ASME

Rating 
DEN 6159.84

Достапност
Достапно за нарачка

ASME B18 1 BH (Supersedes MS90727 F). Легиран Челик Одделение-Бд Хексадецимален Капа Завртки ПО АСТМ А354 БД. Сите производи се произведени Во Северна Америка. Цинк Жолта Позлатена И Печена ПО АСТМ Б633-07. Деловите се ВО согласност СО ДФАР. Mil-Spec Завртки, BH063 F350 N / 5/8 - 18 x 3 1/2" Mil-Spec Шестоаголни Капа Завртки / Легиран Челик Одделение-BD / Цинк Жолта / DFAR Согласност / Заменици MS 90727 / ASME B18.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат