• Новак
Шеќер черепи за складирање на кожа за складирање на монета за промена на монети за промена на телефонска табела за складирање на организатор за складирање на ноќни

Шеќер черепи за складирање на кожа за складирање на монета за промена на монети за промена на телефонска табела за складирање на

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Микро-влакна кожа и 300 DPVC Димензија : Неостанато 8 x 8 инчи / 20,5 x 20,5 см, купени 5,7 x 5,7 x 1,2 инчи / 14,5 x 14,5 x 3 см. Едноставен дизајн : Едноставна структура, лесна за употреба и носење, четирите агли на кожната лента имаат прилепувања за лесно преклопување и расплетување. Практична алатка за складирање : Совршена за уредно складирање на копчиња, часовници, накит, ушни ушни, мобилни телефони, монети, коцки, пенкала, чаши и други мали предмети што обично се расфрлаат низ целото место. Широко користена : Оваа послужавник може да одговара на кој било стил на декорација, погоден за вашата спална соба, маса за облекување, бања, дневна соба и канцеларија, додавајќи шик декорација на вашиот простор. Материјал : Микро-влакна кожа и 300 DPVC. Димензија : Неостанато 8 x 8 инчи / 20,5 x 20,5 см, купени 5,7 x 5,7 x 1,2 инчи / 14,5 x 14,5 x 3 см. Едноставен дизајн : Едноставна структура, лесна за употреба и носење, четирите агли на кожната лента имаат прилепувања за лесно преклопување и расплетување. Практична алатка за складирање : Совршена за уредно складирање на копчиња, часовници, накит, ушни ушни, мобилни телефони, монети, коцки, пенкала, чаши и други мали предмети што обично се расфрлаат низ целото место. Широко користена : Оваа послужавник може да одговара на кој било стил на декорација, погоден за вашата спална соба, маса за облекување, бања, дневна соба и канцеларија, додавајќи шик декорација на вашиот простор. Спецификации на производот : Боја : Обоен материјал : PU кожа и 300dpvc Големина : Објавено : 8 x 8 инчи, преклопени : 5,7 x 5,7 x 1,2 инчи Тежина : 2 фунти пакет Вклучи : 1x PU кожен правоаголник коцки за коцки лесен за инсталирање, лесен за расклопување, и преносно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат