• Новак
QTMY Аквариум Украси, Аквариум Декор Голем Буда Главата Статуа Бета Змија Крие Пештери

QTMY Аквариум Украси, Аквариум Декор Голем Буда Главата Статуа Бета Змија Крие Пештери

Rating 
DEN 1220.80

Достапност
Достапно за нарачка

АКВАРИУМ БУДА ДЕКОР-Изработени седат во медитација буда статуа украс со многу детали,може да обезбеди удобно опкружување за вашиот аквариумГо прави вашиот аквариум уникатен.Побожната декорација на буда создава удобно и тивко опкружување. УНИКАТЕН ДИЗАЈН - - - аквариумот на главата На Буда со примитивна едноставност украсува во вашиот аквариум донесе мистериозен здив, донесе еден вид прекрасно чувство во аквариумот.Структурата е добра и тежината на производот е доволна за да спречи нејзино движење во аквариум. ИЗРАБОТЕН ОД МАТЕРИЈАЛ ОД СМОЛА - ОВОЈ еколошки материјал од смола нетоксичен, незагадувачки украси од аквариум за риби е безбеден за квалитетот на рибата и водата.Рачно насликана со детали и е безбедна за употреба и во слатководни и во морски аквариуми,исто така, нема да исчезне кога времето ќе помине долго. ГОЛЕМИНА - украсот на статуата на аквариумот буда има димензии 11 х 7,7 х 5,5 инчи.Едноставно исчистете го и ставете го овој додаток во внатрешноста на нашиот аквариум,овој живописен украс на статуата на буда ќе го постигне тој идеален акваскеј за кој сонувавте. ЛЕСЕН за ОДРЖУВАЊЕ - Изработен со големо внимание на деталите, материјалот од смола е стабилен за да може да стои стабилно и е одлично скривалиште за вашите риби каде што можат да ги сокријат или положат јајцата. Нема посебни барања за одржување и лесно се чисти, совршено големина за големи аквариуми. Нашите украси За Статуи на аквариум буда обезбедуваат дом.Зголемете ја природната глетка во вашиот резервоар за риби,шарената глетка ја прави вашата риба виталност Изберете Го Нашиот Материјал Од Смола Украси На Куќа Од Дрво - Создава прекрасна природна глетка во вашиот аквариум - нетоксичен материјал од смола, безбеден за слатководни или солени води-Едноставно одржување - Лесен за инсталирање, може цврсто да стои На која било површина На аквариумот Спецификации : Материјал : Димензија на смола : 11 х 7,7 х 5,5 инчи Тежина : 1,5 фунти големина на Резервоар За Риби : средна и совети за чистење резервоари со големи димензии : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат