• Новак
Лакдо Тврд Случај За Носење За Sandisk Екстремно Пренослив Надворешен SSD SDSSDE60 SDSSDE61 250GB 500GB 1TB 2TB 4TB USB - C Солидна Состојба Диск ЕВА Отпорен На Удари Водоотпорна Заштитна То

Лакдо Тврд Случај За Носење За Sandisk Екстремно Пренослив Надворешен SSD SDSSDE60 SDSSDE61 250GB 500GB 1TB 2TB 4TB USB - C Солидна Состојба

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

€Компатибилност (Не ОДГОВАРА Sandisk Екстремни Про Верзија) Совршено ОДГОВАРА На Sandisk Екстремно Пренослив Надворешен SSD - USB-C, USB 3.1 - SDSSDE60-250 G-G25 / SDSSDE60-500 G-G25 / SDSSDE60-1 T00-G25 sandisk Екстремен Пренослив Ssd V2-До 1050 MB / s-USB - C USB 3.2 - Sdssde61-500 G - G25/SDSSDE61-1 T00-g25 / SDSSDE61-2 T00-g25 / SDSSDE61-4 T00-g25 250gb 500 GB 1 TB 2tb 4tb Sandisk Professional G-Drive SSD (500gb 1 TB 2tb 4tb). Внатрешна големина : 4,15 х 2,11 х 1,05 инчи. ①ЕФИКАСНА ЗАШТИТА е конструирана од полу-водоотпорна полиестерска ткаенина и ева материјал што ја прави школка услужлива и лесна за чистење, ефикасно го штити Вашиот Sandisk Extreme SSD од оштетувања од прскање и паѓање. Мека ликра и внатрешна обвивка со меурчиња за апсорпција на удари ви овозможуваат подобра перница што ги одржува вашите уреди ослободени од дневни испакнатини вдлабнатини и гребнатини!. ●ИЗВОНРЕДНО ДИЗАЈНИРАЊЕ q Практично и компактно куќиште доаѓа со удобен ремен за зглоб за лесно носење каде и да одите. Мазните и издржливи двојни метални патенти го олеснуваат отворањето и затворањето. Елаборираниот и удобен дизајн го прави идеален и безбеден за носење за патување!. ●ДОВОЛНО СКЛАДИРАЊЕ ● Со посебен вграден мрежен џеб за складирање НА ВАШИОТ USB кабел, полнач и други практични додатоци, исто така може да се пофали со дополнителни пластични слотови за поставување sd картички мемориски картички или други помали, но основни додатоци, сите уреди ќе бидат поставени цврсто и безбедно!. €LACDO ОДЛИЧЕН ПРИДРУЖНИК}деликатен подарок за вашето сакано семејство и пријатели. Пренослив и удобен случај на хард диск кој е совршен за работа и секојдневен живот, службени патувања, патување или складирање дома. Сигурен придружник е секогаш со вас. Тимот по продажбата на лакдо ви обезбедува 12 месеци бесплатна услуга за враќање и размена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат