• Новак
Бестонзон 1сет6 парчиња Стапчиња За Јадење Стапчиња за Јадење Со Сребрени Садови Во Стил На Училишен Челик Патување Со Црна Слама За Складирање Вклучително И Јадењ?

Бестонзон 1сет6 парчиња Стапчиња За Јадење Стапчиња за Јадење Со Сребрени Садови Во Стил На Училишен Челик Патување Со Црна Слама За

Rating 
DEN 225.60

Достапност
Достапно за нарачка

Челичен Прибор за Јадење Со Кеси : со фина изработка, не е лесен за носење и кинење, многу практичен во употреба Прибор За Лажица За сервирање : овој компактен комплет за прибор е лесен и погоден за различни прилики. Прибор за Јадење од Нерѓосувачки Челик : Погоден За семејство, кампување, кујна, одмор итн. Садови од Нерѓосувачки Челик : со платнена торба, лесна за носење во ранецот. Канцелариски Комплет За Рамни Садови : Лесен и пренослив, погоден за дома, кампување, пешачење, забава итн. Список на пакети 1 x комплет садови 1 x Карактеристики на торбата За складирање-Материјал : Нерѓосувачки челик - Големина На Вилушка : Околу 17,8x2, 5cm/ 7, 01x0, 98 инчи-Големина На Лажица : Околу 17, 8x4cm/ 7, 01x1, 57 инчи - Големина На Торба За Складирање : Околу 26cmx6, 5cm/ 10, 23x2, 56nch-дизајнот на изгледот на производот е и деликатен . - Должина на стапчиња За јадење : Околу 18,4 см/ 7,24 инчи - Должина На Слама : Околу 21,5 см/ 8,46 инчи-Едноставен И стилски изглед, фин процес на полирање, ефектот е светол како огледало. - Должина на четка : Околу 21,5 см/ 8,46 инчи-Погоден За патување, пикник за патување, деловна канцеларија, трпезарија за јадење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат