• Новак
Bkgdo чадор стои, чувар-складиште за чадори и трска за одење, организатор на држач за чадор за влез за внатрешна врата декор/б

Bkgdo чадор стои, чувар-складиште за чадори и трска за одење, организатор на држач за чадор за влез за внатрешна врата декор/б

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпорна на корозија и цврста без да се соборува Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски и симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашиот дом. Големина на штандот : 20 CMX20 CMX69 CM. Разновидна и практична се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Решение за заштеда на просторот, малото го размачкува лесно да се извади во агли или на влезови. Без разлика дали чадорот е права рачка или преклоп, може лесно да се чува и идеално да се држат големи количини чадори. Применливо за разни места зазема малку простор, лесно се движи низ вашиот дом и канцеларија. Издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпорна на корозија и цврста без да се соборува. Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски и симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашиот дом. Големина на штандот : 20 CMX20 CMX69 CM. Разновидна и практична се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат