• Новак
uxcell Пневматски Воздушни Цевки, 4mm od x 2,5 mm ID 4m Pu Полиуретански Воздушен Компресор Цевки Црево Цевка Црвена

uxcell Пневматски Воздушни Цевки, 4mm od x 2,5 mm ID 4m Pu Полиуретански Воздушен Компресор Цевки Црево Цевка Црвена

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Quessal INSERVAL DESIGN-пакет од 1pcs 4mm X2, 5mm(ODx ID), 4m/(1312 ft) Должина Пневматски Воздух Стп Црево; работна температура : -20 ~ 60 Степени Целзиусови; отпорност На Компресија (Во Вообичаена Температура.) : 0,8 Мпа (8,5 кгф/см2). Qure КАРАКТЕРИСТИКА Q-pu воздушната цевка има одлична флексибилност, отпорност на висок притисок, отпорност на абење и отпорност на кинење. Пневматската Цевка за Црево користи флексибилна, има висока еластичност за враќање на меморискиот ефект. Пневматските Цевки за Црево се направени од СТП со висока напнатост, висока јачина и цврстина, широк користејќи температурен опсег, добар притисок и отпорност на температура. Qw ПРИМЕНА Q - опсег На Употреба На цевки За Црево pu : пневматски пневматски алатки; Индустриска вода и градинарство, механички гасовод; опрема За лабораториска автоматизација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат