• Новак
Пирит-1мм И Помал Прав- Пирит Живот+Љубов! Заземјување Изобилство Просперитет! 1ммп

Пирит-1мм И Помал Прав- Пирит Живот+Љубов! Заземјување Изобилство Просперитет! 1ммп

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Пирит Заземјување На Пирити, Изобилство, Просперитет, Градење Богатство, Заштита. Може лесно да се обликува, паѓа и врежува. Совршен За Уметнички Креации!. Сите Прашоци И Кршен Кристал/Камен се користат во мојата Уметност. Почнав да ги димензионирам материјалите, така што додавањето на она што го сакав на креациите е полесно. Благодарен сум што го споделив Изобилството. Пирит 100% Сите Природни Кристал/Камења пирит камен на Среќа Трето, Или Соларен Плексус Чакра Пирит е многу заштитен камен, заштитувајќи го корисникот од негативна енергија од сите видови. Традиционално, пиритот е познат како камен на среќа, помагајќи да се привлече изобилство, богатство и просперитет на корисникот, преку неговите креативни енергии на манифестација и неговото охрабрување да ги следи своите соништа. Грубите Камења Се Одлични За Превртување, Уметнички Проекти, Лапидар, Накит, Примероци, Подароци, Минерални Колекции, Градини, Медитации, Учење _ Сите Наведени Кристали се состојки што ги користам во моите Уметнички Креации! - Намери Љубов, Сила, Моќ, Исцелување, Смиреност, Јасност, Креативност, Радост, Изобилство, Просперитет, Благосостојба Благодарам ____ +++++++ БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК со секое купување +++++++ _____ Брза Испорака Ви Благодариме За Гледање! Забелешка : ќе добиете пирит сличен на сликите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат