• Новак
2 парчиња Канџи На Кабинетот, Професионална Метална Стегалка за Кабинети Со Шестоаголен Клуч Прилагодлива Рамка За Лице Стегач За Стегач Рачни Алатки За Витрина

2 парчиња Канџи На Кабинетот, Професионална Метална Стегалка за Кабинети Со Шестоаголен Клуч Прилагодлива Рамка За Лице Стегач За Стегач

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-канџата на кабинетот е изработена од алуминиум и челик за издржливост, професионален и долг живот, можете да ја работите вашата работа на дрво со доверба ПРАКТИЧНА АЛАТКА - оваа канџа на кабинетот може да се затегне, усогласи, претходно дупчи и фиксира на рамката на лицето додека стегите остануваат во првобитната положба. ЕДНОСТАВНА РАБОТА - оваа канџа на кабинетот комбинира повеќе чекори на инсталација на кабинетот на рамката за лице во еден едноставен процес кој е практичен и лесен за употреба. ЗАШТИТНА ПОДЛОГА-заштитната подлога на стегачот за метални кабинети спречува оштетување на кабинетот за време на инсталацијата, ви овозможува лесно и удобно држење и користење на клипот. ЗАШТЕДЕТЕ НАПОР - нашата канџа за кабинети е попрофесионална, полесна за инсталирање и помалку трудоинтензивна отколку користењето на потрадиционалната канџа на кабинетот. Спецификација : Тип На Ставка : Кабинет Канџи Материјал : Алуминиумска Легура, Челик Тежина : Прибл.

Спецификацијата

Item Type:
 Cabinet Claw
Material:
Aluminum Alloy, Steel
Weight:
Approx. 384g/13.5oz
Package List:
2 x Cabinet Claw    :
1 x Hex Wrench  :

Со стоката дадена додека купуваат