• Новак
Обвитката на капакот на таблата со табла Alfanxi и внатрешната влезна панел на преградата на преградата Алкантара материјал компатибилен со Tesla Model 3/Model Y.

Обвитката на капакот на таблата со табла Alfanxi и внатрешната влезна панел на преградата на преградата Алкантара материјал

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

【Висок квалитет】 Направено од Италија Алкантара, удобно за рака, лесен за чистење, не грижете се за извртување, брчки, итн 【Функција】 ефикасно да ја заштити таблата и внатрешната врата панел потпирач за рака, спречете го абењето и гребењето, алкантара е посоодветна и издржливо што значително ја подобрува текстурата на ентериерот на автомобилот. 【Пакет вклучуваат】 3 Опции : Таблата за покривање на таблата 1 парчиња, панел за панел на влезната врата 2 парчиња, или обвивка за обвивка за табла 1 парчиња+предната врата на панелот за преклопување на панелот 2 компјутери. 【Лесна инсталација】 Само излупете ја лентата за лепило, усогласете го производот до соодветната позиција и притиснете ги (не заборавајте да се исчистите кога инсталирате. Проверете ја усогласувањето пред да притиснете. 【Забележете】 Обвините на Алкантара за панелот на вратите изгледаат помали од белиот панел, не можат да го покриваат тотално. Но, големината на капаците е добра, овој дизајн е да се избегнат да се држат на околните делови. Willе обезбедиме видео за инсталација за клиентите кои ќе ги инсталираат во куќа или во автомобил во зависност од навиката на различни клиенти, ве молиме прашајте ги дали ви треба, благодарам за разбирањето. 【Висок квалитет】 Направено од Италија Алкантара, удобно за рака, лесен за чистење, не грижете се за извртување, брчки, итн. 【Функција】 ефикасно да ја заштити таблата и внатрешната врата панел потпирач за рака, спречете го абењето и гребењето, алкантара е посоодветна и издржливо што значително ја подобрува текстурата на ентериерот на автомобилот. 【Пакет вклучуваат】 3 Опции : Таблата за покривање на таблата 1 парчиња, панел за панел на влезната врата 2 парчиња, или обвивка за обвивка за табла 1 парчиња+предната врата на панелот за преклопување на панелот 2 компјутери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат