• Новак
Келер Вилијамс Папки Разновидност, Солидна 30 Пакет

Келер Вилијамс Папки Разновидност, Солидна 30 Пакет

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи : 30 Џебни Папки Отворена Големина : 12 "х 18". Завршна Големина : 9 "х 12". Џебови : 4 " / 2 џебови. Процепи : хоризонтални процепи за визит-картички, двата џебови. Обложени 2 Страни Покриваат. Мастило : Целосна боја надвор и на џебовите, 4/0. Облога : Лесен Сјај. Нашите папки за презентација На келер Вилијамс го прикажуваат логото на келер Вилијамс и се совршени за правење добри први впечатоци или за пакети со нови агенти. Нашите професионално печатени папки ќе ви помогнат да ја надминете конкуренцијата. Доставете одлична презентација со брендирана папка Келер Вилијамс, инвестиција која сигурно ќе се исплати! Овие папки Келер Вилијамс доаѓаат со висококвалитетен офсет печатен дизајн, Како и : Отворена Големина : 12" х 18 "Големина На Завршница : 9" х 12 "Џебови : 4" / 2 Џебови Процепи : хоризонтални процепи за визит-картички, Двете Џебови Хартија : 14pt. Обложени 2 Страни Покриваат Мастило : Целосна боја надвор и на џебови, 4/0 Облога : Сјај Гордо Направен во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат