• Новак
Мали Сефови За Домашни Пари Безбедна Кутија Безбеден Дом Безбеден Кревет Внесете Го Ѕидот Во Кабинетот Екран На Допир Отпечаток Од Прст Електронска Лозинка Канцел

Мали Сефови За Домашни Пари Безбедна Кутија Безбеден Дом Безбеден Кревет Внесете Го Ѕидот Во Кабинетот Екран На Допир Отпечаток Од Прст

Rating 
DEN 1760.00

Достапност
Достапно за нарачка

Услуга по продажбата : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно испратете ни е-пошта и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро Материјали : Изработени од високо дебел челичен материјал за долготрајна и сигурна заштита. Материјал : Челик, Големина : 45х22х37см. Безбедноста На Домот Безбедно : Додава уште еден слој на заштита на вашите важни предмети, можете да ги ставите вашите пари, накит, дијаманти, часовници, кредитни картички, пасош во вашата безбедна кутија. Безбедно за пари : широко се користи во гардероба за спална соба, плакар под подот, полица за книги во дневната соба, канцелариски ѕидови, ноќна маса во хотел, шалтер за наплата на трговски центар итн. Безбедносниот сеф е изработен од армирана цврста челична ѕидна конструкција.Бравата со високи цилиндри ја подобрува безбедноста и сигурноста.Обезбедува физичка заштита од присилен влез.Безбедно : совршен избор за вашите вредни предмети како што се готовина, злато, накит или важен документ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат